НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Волынь - Карпаты - 0:3 ###

Волынь - Карпаты - 0:3
© Волынь - Карпаты

Такого ажіотажу перед матчем не було навіть з «Динамо» та «Шахтарем». Місцеві вболівальники заповнили 8000 місць, і гості не забарились, відіславши до Луцька 3000 львівських «Левів». Стадіон був забитий вщент.

«Волинь» розпочала з атак, але на третій хвилині перша атака гостей закінчилась взяттям воріт господарів. Поки захист господарів розбирався з зонами, львів'яни провели швидку контратаку і Кожанов, вийшовши один на один, вивів гостей вперед – 0:1.

Після голу лучани виглядали паралізованими. Склалось таке враження, що «Волинь» не очікувала на такий перебіг подій. Оговтавшись, господарі перехватили ініціативу, але в атаці нічого конструктивного не могли зробити, м'яч проходив середню лінію та розбивався в щільний захист львів'ян. «Волинь» атакувала часто, а «Карпати» гостро. Лучанин Лисенко спробував декілька разів пробити здалеку, але його наміри не сподобались Кварцяному, і Володимир на 20-й хвилині був замінений на Гошкодерю.

На 22-й хвилині грубо провалився захист «Волині», і Зеньов мав закріпити перевагу гостей, але м'яч після його удару дивом пролетів над поперечиною воріт. До 29-ї хвилини гра проходила в гострих атаках суперників, а на 30-й «Карпати» закріпили успіх. На лівому фланзі атаки Зеньов обігрався з Кажановим у дотик, і останній, вийшовши на ударну позицію, не схибив, пробивши в нижню шістку воріт. Воротар був безсилий – 0:2. Після цього гра заспокоїлась – в основному проходила у центрі поля. За розмови та грубу гру гірчичники отримали Максимюк, Карковський у лучан та Мілошевич у гостей.

Провівши декілька атак в одну та іншу сторону, команди за переваги «Карпат» пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з обопільних атак. На удар Ткачука, після грубої помилки захисту «Волині», відповів Павлов, який в падінні через себе переправляв м'яч у ворота суперника, але не влучив по м'ячу. А на 51-й хвилині, здавалось, буде поставлена жирна крапка у матчі – вийшовши один на один з воротарем господарів Неділько, Кожанов дивом невлучив у ствір воріт.

І все ж таки на 60-й хвилині «Карпати» поставили знак оклику. Півзахисники гостей кинули в прорив на правий фланг Худоб'яка, який, увійшовши до карного, катнув круглого в ствір. Воротар господарів очікував потужного удару і не зреагував на сферу, яка ледь котилась та врешті закотилась у ворота – 0:3.

Лучани практично встали, а львів'яни ще деякий час продовжували атакувати за інерцією. На полі була одна команда – «Карпати». Після цього гості просто віддали ініціативу, але нічого у господарів в атаці не вийшло. З 61-ї до 90-ї хвилини господарі володіли ініціативою, та гольових моментів не було, слід надати належне захисту гостей, який в цей день діяв чітко та безпомилково. Команди так і дограли матч. Беззаперечна перевага гостей, як по рахунку, так і у класі.

Якщо взяти 23 матчі, проведені «Волинню» в цьому сезоні, то це, мабуть, найпровальніша гра з усіх, за винятком гри з «Ворсклою» у першому турі чемпіонату. За останні 4 матчі волиняни пропустили 10 голів, не забивши жодного. Це не може насторожувати уболівальників, надто негарна весняна тенденція існує у команд Кварцяного...- Та попереду ще 7 турів, і все може помінятись в протилежну сторону. Все ж таки варто спробувати поборотись за місце в 10-ці кращих команд чемпіонату. А «Карпати» впевнено крокують до зони Єврокубків.