НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты провели двухсторонку ###

Карпаты провели двухсторонку
Паузу у національному чемпіонаті «Карпати» мали намір заповнити товариським матчем у Польщі. Однак з низки причин вояж до західних сусідів не відбувся. Тож «зелено-білі», аби підтримати ігровий тонус, у неділю на полі стадіону «Україна» провели двосторонню гру – два тайми по 35 хвилин.
Олег Кононов не зміг задіяти у матчі одразу шістьох гравців. Сергій Кузнецов у п'ятницю отримав невеличке ушкодження, а Володимир Бідловський щойно оговтався від простуди. Тому обоє обмежилися намотуванням кругів довкола поля перед грою. Натомість ще четверо карпатівців у ці дні знаходяться у таборах своїх збірних. Сергій Зеньов, Владе Лазаревскі і Младен Кашчелан захищають честь Естонії, Македонії та Чорногорії у відбірній кампанії чемпіонату світу 2010 року, а Олег Голодюк у складі української молодіжки сьогодні ввечері може вийти на поле в матчі проти ровесників з Франції в боротьбі за путівки на Євро-2011 та Олімпіаду-2012. Тому в двосторонці окрім гравців основи ми побачили на полі й лідерів молодіжної команди. І забігаючи дещо наперед, можемо констатувати, що каші вони аж ніяк не зіпсували.
Гра, як і очікувалося, почалася з атак «білих» (основа), які з перших хвилин окупували половину поля «зелених» і почали методично розхитувати захист резервістів. Перший небезпечний удар по воротах Мартищука на 6-ій хвилині наніс Петрівський у фіналі затяжної багатоходівки з-за меж карного майданчика – м'яч просвистів над поперечкою. Однак вже за три хвилини круглий таки затріпотів у сітці воріт Юрка. Це Гурулі отримав м'яч на правому фланзі, стрімко пройшов вперед із зміщенням в центр і виконав простріл низом на дальню стійку, де ніким не прикритий Кожанов без перешкод переправив бальон у ворота – 1:0.
Забивши гол, «білі», немов за інерцією, ще кілька хвилин продовжували атакувати, однак запал у них згас доволі швидко. Склалося враження, що вони не сумнівалися у своїй перевазі, а самозаспокоєність, як відомо, у футболі зазвичай карається миттєво. Не став винятком і недільний спаринг. На 18-ій хвилині центральний захисник «білих» Мілошевіч у межах карного майданчика вирішив віддати м'яч кіперу. Однак його намір прочитав центральний нападник «зелених» Габовда. Племінник легендарного голеадора Яноша Габовди обікрав серба, вийшов сам на сам з Тлумаком і холоднокровно катнув бальон кіперу між ногами – 1:1.
На те, аби оговтатися, гравцям основи знадобилося більше як десять хвилин. Забитий гол додав резервістам впевненості і гра вирівнялася. Лише на 29-ій хвилині «білі» змусили понервувати оборону суперника. Батіста біля лицьової лінії зліва накрутив захисника і технічно накинув м'яч на голову Кожанову, той з вбивчої відстані пробив, але прямо в руки Мартищуку. А перед свистком на перерву команди обмінялися небезпечними ударами з дальньої відстані. Спочатку все той же Кожанов намагався застати зненацька обвідним ударом у дальній кут кіпера «зелених», а згодом вже Мартинюк потужно пробив по воротах «білих». Однак в обох епізодах м'яч оминув рамку воріт.
У другому таймі картина гри не змінилася. Певною перевагою продовжували володіти «білі», в складі яких знову міг відзначитись Кожанов, який на 8-ій хвилині перекидав м'яч черезМартищука, але Ощипко, вибивши м'яч з лінії порожніх воріт, врятував ситуацію. Буквально тут же Худоб'як намагався здалеку вразити ціль, але цього разу вже сам Мартищук рятує свою команду від неприємностей. А на 20-ій хвилині після ще одного дальнього пострілу Худоб'яка бальон прошмигнув поруч з хрестовиною воріт. Тож фінальний свисток зафіксував нічийний рахунок – 1:1.
Враховуючи, що наразі «Карпати» готуються до матчу 1/8 фіналу Кубка України проти донецького «Металурга», для виявлення переможця у спарингу вирішили виконати серію післяматчевих пенальті. У футбольній лотереї фортуна посміхнулася «зеленим», які всі свої удари виконали бездоганно, а єдиний промах у «білих» виявився в пасиві Ткачука.
«Карпати» (білі) – «Карпати» (зелені) – 1:1 (1:1), пенальті 4:5
6 вересня. Львів. Стадіон «Україна». Сонячно. Температура повітря +18 градусів.
Судді: Кравченко, Пашковський, Смольський (усі – Львів).
«Карпати» (білі): Тлумак, Мілошевіч, Є. Тарасенко, Петрівський, Федецький, Годвін, Худоб'як, Ткачук, Гурулі, Кожанов, Батиста.
«Карпати» (зелені): Мартищук, Гурський, Сагайдак, Тубіч, Ощипко, Куцяба, Луцик, Мартинюк, Гудима, Кополовець, Габовда.
Голи: Кожанов, 9 – Габовда, 18.
Пенальті: Батіста – 1:0- Мартинюк – 1:1- Гурулі – 2:1- Ощипко – 2:2- Федецький – 3:2- Габовда – 3:3- Ткачук – 3:3 (вище воріт)- Куцяба – 3:4- Кожанов – 4:4- Тубіч – 4:5.