НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты играют вничью с Ростовом ###

Карпаты играют вничью с Ростовом
У заключному спарингу літнього тренувального збору «Карпати» зіграли внічию з представником російської Прем'єр-ліги ФК «Ростов» - 2:2.
«Карпати» (Львів, Україна) – ФК «Ростов» (Росія) – 2:2 (1:2).
29 червня. Шварценбах (Австрія). Дощ. Температура повітря + 17 градусів.
«Карпати»: Тлумак (Мартищук, 46), Худоб`як (Сагайдак, 76), Федецький, Є.Тарасенко, Лісовий, Кожанов (Гурулі, 76), Голодюк, Бідловський (Мартинюк, 88), Ткачук, Кузнецов, Кополовець (Зеньов, 59).
Тренер – Олег Кононов.
ФК «Ростов»: Хотєєв, Астафьєв, Рожков (Слівіч, 75), Ленгієл, Анджелковіч, Гацкан, Кульчій, Осінов (Живановіч, 75), Лебеденко (Салугін, 60), Хонг, Акімов (Петровіч, 60).
Тренер – Олег Долматов.
Голи: Кузнецов 28, Кожанов 50 - Гацкан 32, Осінов 35 – з пенальті.
«Карпати» літній тренувальний збір проводять в Угорщині. Але контрольний поєдинок проти представника російської Прем'єр-ліги ФК «Ростов» зіграли у сусідній Австрії, у мальовничому містечку Шварценбах поблизу Грацу, де свої тренувальні збори проводить російська команда. ФК «Ростов» за підсумками минулого сезону повернув собі місце в еліті російського футболу. І доволі непогано виступає в поточному чемпіонаті. У 12-ти матчах «жовто-сині» набрали 18 очок і обіймають восьмий рядок турнірної таблиці.
Поєдинок «Карпати» - «Ростов» пройшов за непростих погодних умов. Упродовж зустрічі тричі починався дощ. Тож гравцям довелося боротися не лише з суперником, а й з важким газоном. Напевне, саме з цієї причини перші двадцять хвилин гра тривала головним чином між двома штрафними майданчиками і до небезпечних моментів справа не доходила. А першу нагоду відзначитися в матчі втратив потенційний новачок «Карпат» Максим Лісовий, який діяв на лівому фланзі оборони. Стрімко пройшовши по флангу, він вийшов на ударну позицію і потужно пробив, але смугастий пройшов повз рамку. Росіяни відповіли за чотири хвилини не менш гострим випадом, але й Дмітрію Акімову, який вийшов на очне побачення з Андрієм Тлумаком, також забракло майстерності.
А за три хвилини рахунок у матчі було відкрито. І зробили це карпатівці. Після передачі в карний майданчик ростовчан у виконанні Михайла Кополовця, захисники м'яч вибили, але його підібрав Денис Кожанов і завдав прицільного удару метрів з 20-ти. Станіслав Хотєєв невдало відбив бальон, а найспритнішим при добиванні виявився Сергій Кузнецов – 1:0. Проте попереду «Карпати» були недовго – лише якихось чотири хвилини. В середині поля обрізався Андрій Ткачук і Алєксандр Гацкан, пробивши під опорну ногу Андрію Тлумаку, чітко реалізував вихід сам-на-сам – 1:1. А ще за три хвилини карпатівцям довелося вдруге розпочинати гру з центра поля. Ігор Худоб'як, який діяв на позиції правого захисника, припустився помилки і Андрій Тлумак, намагаючись врятувати ситуацію, у межах карного майданчика звалив з ніг Душана Анджелковіча. Арбітр без вагань вказав на точку. Однак з першої спроби переграти Андрія Тлумака Міхаіл Осінов не зміг – м'яч пройшов вище воріт. Але арбітр дав росіянину другий шанс і цього разу круглий опинився у сітці – 2:1. До перерви більше нічого цікавого на полі не сталося.
Другий тайм розпочався з активних дій «Карпат», які почали застосовувати пресинг. Така тактика одразу дала результат. Вже на 50-ій хвилині оборонці «жовто-синіх» припустилися помилки і Денис Кожанов, опинившись один проти Станіслава Хотєєва, відновив рівновагу – 2:2.
Більше голів у цій зустрічі нечисленні глядачі не побачили. Але потрібно відзначити, що більш активно в передній лінії зіграли підопічні Олега Долматова і в кількох епізодах у володіннях Юрія Мартищука ставало по-справжньому гаряче. Та й сам кіпер не завжди діяв бездоганно. Так на 58-ій хвилині він помилився на виході, але «Карпати» врятувала стійка. А на 72-ій хвилині, коли бальон по високій дузі, здавалося, летить у ворота, Юрія Мартищука підстрахувала поперечка. Щоправда, і сам кіпер не раз діяв майстерно. Зокрема на 79-ій хвилині він ліквідував небезпеку, коли Міхаіл Осінов класно пробив зі штрафного.
Але останній шанс вирвати перемогу в матчі мали не ростовчани, а львів'яни. Цікаво, що як першим, так і останнім міг відзначитися у зустрічі Максим Лісовий. Але якщо в першому таймі йому забракло влучності, то на 75-ій хвилині його удар заблокував хтось із захисників «Ростова». У заключні 15 хвилин гра заспокоїлася і обидва кіпери більше не мали нагод демонструвати свою майстерність.