НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты – Шахтер - 1:1 ###

Карпаты – Шахтер - 1:1

Чемпіон країни «Шахтар» після сенсаційної поразки від ФК «Львів» знову загубив очки у Львові, цього разу не зумівши переграти «Карпати». Тож п'ять очок, залишених підопічними Мірчі Луческу у старовинному місті може забракнути на фініші «помаранчево-чорним», аби повторити свій успіх у минулому сезоні. Зрештою, яку зазначив після гри наставник донеччан, попереду ще 28 турів...-

В складі гостей після поразки недільної давності від ФК «Львів» відбулися деякі зміни. Зі стартових хвилин на поле вийшов Брандау, в центрі оборони з'явився Кучер, а в півзахисті В'ячеслав Шевчук (зліва) та Ігор Дуляй. У «Карпат» з різних причин не грали Самсон Годвін, Ігор Ощипко та Денис Кожанов. Тож на місці лівого захисника діяв Володимир Бідловський, а Михайло Кополовець - поруч у півзахисті.

Донеччани активніше почали гру і виконали декілька кутових, але Романенко вдало діяв на виходах. А після чергової флангової передачі Іван Мілошевич ледь не зрізав м'яч у власні ворота. Перший у грі удар по воротах виконав Хюбшман, але м'яч пролетів надто неточно. «Карпати» поступово вирівняли гру і також заробили декілька кутових.

В середині тайму Фернандіньо здобув право на штрафний неподалік лінії штрафного, але м'яч влучив у захисників. Тут же контратака «зелено-білих» завершилась порушенням правил проти Михайла Кополовця, але і Василь Кобін потужним ударом вистрілив у «молоко».

Боротьба за м'яч тривалий період проходила на підступах до обох штрафних і небезпечних моментів не виникало. Захисники «Карпат» вдало перекривали всі вільні зони. А в одному з епізодів Максим Фещук ледь не покарав Хюбшмана за грубу помилку, в центрі поля, коли чех відкидав м'яч назад П'ятову, який випередив нападника «Карпат».

Атаки обох суперників часто зривались через неточні навісні передачі партнерів, коли воротарі без особливих проблем перехоплювали м'яч. Ініціатива на деякий час перейшла до підопічних Олега Кононова, які в основному атакували флангами, проте небезпечних моментів глядачі та і не бачили. Під кінець тайму виділимо рейд Фернандіньо, який увірвався до штрафного, але обіграти Володимира Федоріва так і не зумів. А ось подібний прорив Селезньова на правому фланзі завершився кутовим. Срна виконав стандарт, але Всеволод Романенко зіграв надійно, заробивши оплески. Тож перший тайм завершився без гольових моментів.

Другий тайм знову активніше почали «помаранчево-чорні», але захисники львів'ян досить впевнено діяли на випередження. Міг відзначитись Євген Селезньов, але після пасу Брандау пробив впритул зі стійкою. Обидва тренери міняють нападників. І після удару болівійця Морено зірвав оплески Романенко, парирувавши м'яч, який першими підхопили карпатівці. А ось естонець Сергій Зеньов блиснув індивідуальною майстерністю і, вийшовши на побачення з Андрієм П'ятовим, технічно пробив під поперечину, провівши свій перший гол у Прем'єр-лізі. Трибуни зірвались неймовірними оплесками та емоціями. У повітрі над стадіоном «Україна» знову запахло сенсацією.

Підопічні Мірча Луческу відтіснили господарів на їх половину поля, але карпатівці самовіддано боролися в кожному ігровому епізоді. Та й Всеволод Романенко діяв надійно. Вболівальники гаряче підтримували свою команду, скандуючи «Карпати, «Карпати!!».
Міг зрівняти рахунок Брандау, але під гострим кутом пробив впритул з дальньою стійкою. А Морено після пасу Фернандіньо також не влучив у ціль метрів з 12-ти вище воріт. Згодом Романенко виграв повітряну дуель у болівійця.

Не витримали нерви у Брандау, який грубо зіграв проти Олега Голодюка, і як у грі проти ФК «Львів» знову побачив жовте світло від арбітра. Донеччани продовжили натиск на ворота львів'ян і таки зрівняли рахунок. Вілліан виконав кутовий з правого краю атаки і Фернандіньо головою вразив ціль – 1:1. Через дві хвилини Романенко рятує ворота, перевівши м'яч на кутовий після удару Морено. Змусили похвилюватись суперників і потужні удари у виконанні Фернандіньо та Худоб'яка.

До честі «Карпат» вони не стали грати на утримання рахунку і контратака господарів лівим краєм завершилась передачею Олега Голодюка в центр штрафного, де Сергій Зеньов потужно пробивав в створ воріт, але П'ятов у кидку рятує ворота. Та й Романенко вкотре демонструє майстерність, парируючи кулаками удар Вілліана у компенсований час.