НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты – Арсенал – 3:3 ###

Карпаты – Арсенал – 3:3
© Карпаты - Арсенал

Не зважаючи на те, що у Львові декілька днів поспіль падав сильний сніг, служба полів ФК «Карпати» зробила все можливо і підготувало чудове для таких погодних умов поле для футболістів, знявши плівку за півтора години до початку гри. І обидві команди почали гру у швидкому темпі.

«Карпати», як і належить господарям, активніше почали гру, проте реальних моментів біля воріт Реви не виникало. Надійно діяв захист канонірів, які при першій нагоді організовували швидкі флангові контратаки. Карпатівці ж при першій нагоді застосовували і дальні удари, і після одного з них у виконанні Голодюка рятує ворота Рева.

Зрештою і Тлумак також у кидку ліквідовує загрозу після дальнього удару досвідченого Шацьких, перевівши м'яч на кутовий. А після чергового удару Швацьких воротар «Карпат» знову відбив м'яч, якій підібрали гості, і після навісу з лівого флангу Євген Шахов пробив у ближній кут воріт львів'ян, відзначивши гол у своїй дебютній грі за канонірів.

Поневолі пригадався попередній домашній матч «Карпат», коли «Металіст» також першим відкрив рахунок, але ще до перерви господарі встановили рівновагу. І у цій грі м'яч побував у сітці воріт «Арсеналу» після удару Кожанова, але арбітр зафіксував сумнівний офсайд. А після дальнього штрафного удару Голодюка м'яч пролетів впритул з рамкою воріт Реви, який мовчки спостерігав за польотом шкіряної кулі. І все ж, через декілька хвилин «Карпати» таки зрівняли рахунок. Батиста поборовся у штрафному з Шершуном і побив повз воротаря – 1:1.

Через сильній снігопад під час перерви працівникам поля довелося, озброївшись віниками та лопатами, навести контури усіх ліній на засніженому полі. А другий тайм команди розпочали вже з червоним м'ячем. «Карпати» активніше почали атакувальні дії, натиск на ворота суперників зростав і «зелено-білі» першими могли вийти вперед. Після штрафного у виконанні Гурулі знову рятує ворота капітан гостей Рева. У свою чергу контратака «Арсеналу» також могла завершитись взяттям воріт, проте Мазілу, увірвавшись до штрафного, пробив надто неточно.

А ось «Карпати» знову проявили характер волю до перемоги і вийшли вперед. Після розіграшу кутового найспритнішим при добиванні виявився Артем Федецький, який вколотив м'яч у сітку воріт «Арсеналу», довівши, що не випадково очолює у сезоні список голеадорів «Карпат».

А потім своє слово сказав Максим Шацьких, який спочатку зробив з правого флангу гольову передачу румуну Флоріну Шоаві, який після перерви почав активніше діяти на атаку, зіграв на випередження і також провів свій перший «український» гол. А через п'ять хвилин сам Шацьких продемонстрував вміння виконувати стандарти і зі штрафного пробив повз «стінку» і повз воротаря «Карпат», провівши свій вже 98-й гол у чемпіонатах.

«Карпати» за підтримки вболівальників провели заключний штурм воріт канонірів і зрівняти рахунок після передачі Кожанова міг естонець Сергій Зеньов, але пробив мимо воріт. І все ж, Олег Кононов зробив вдалу заміну, і джокер Андрій Ткачук у заключні компенсовані хвилини також засвітив своє прізвище на табло, пробивши з лінії штрафного в ціль - 3:3.

Тож статистика зустрічей суперників при арбітру Ігорю Покидьку знову збереглася: «Карпати» грають третю поспіль внічию, а «Арсенал» вже в 11-й грі не зазнав жодної поразки. Та й В'ячеслав Грозний в ролі головного тренера знову зумів уникнути у Львові поразки від «Карпат». А дуже хотів перемогти, як зізнався після гри В'ячеслав Вікторович...-