НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты - Металлург Д - 1:1 ###

Карпаты - Металлург Д - 1:1

В останній домашній грі року «Карпати» приймали одного з найголовніших порушників спокою у Прем'єр-лізі - донецький «Металург» і таки не зуміли здобути третю поспіль перемогу у третьому поспіль матчі на стадіоні «Україна».

Недільний день виявився у місті Лева насиченим на події. Снігова хуртовина додали головного болю організаторам матчів, як молодіжних команд, які в 11.00 вийшли на поле армійського стадіону, так і через три години - основних команд. Завдяки карпатівській службі з обслуговування полів, яку очолює один з найкращих фахівців в країні Юрій Костюк, поле львівського стадіону мало гідний вигляд і отримало високу оцінку офіційних осіб матчу.

Перший небезпечний момент поєдинку виник після удару головою високорослого екс-гравця «Карпат» Даниловського, але м'яч пролетів поруч з дальньою штангою. Господарі відповіли прострілом Кожанова і, як наслідок, серією рикошетів в штрафному гостей, проте удар Кузнєцова блокував захисник металургів. І все ж, «Карпати» таки відкрили рахунок, після чудового дальнього удару Худоб'яка, якому відпасував м'яч Кожанов. Дишленковіч, завмерши на лінії штрафного, виступив у ролі статиста, коли м'яч летів у дальню «дев'ятку» – 1:0.

Цей гол в певній мірі був історичним для «Карпат», які перервали очну «суху» серію з трьох матчів з металургами. До того ж, востаннє «зелено-білі» дуже давненько не забивали у Львові донецьким металургам – востаннє ще 21 квітня 2001 року. Тоді, правда, «Карпати» так і не перемогли, поступившись донеччанам з різницею в один м'яч.

Та повернемось до звітної гри. Худоб'як через декілька хвилин міг стали автором дубля, але після того, як Ігор навів шороху в штрафному суперника, лише вчасна гра на випередження Дишленковіча врятувала підопічних Ніколая Костова від другого голу.

Згодом гра заспокоїлась і небезпечних моментів біля воріт обох суперників фактично не виникало. І лише під кінець тайму спрацювало старе правило, коли колишні гравці «Карпат», які виходять на матч в подібних випадках з підвищеною мотивацією, засмутили львів'ян. І знову це зробив Даниловський, який ще не так давно засвічував своє прізвище на львівському табло, виступаючи у футболці «Чорноморця». Цього разу Сергій головою замкнув флангову передачу зі штрафного Фернандеша і м'яч влетів у дальній нижній кут воріт Романенка.

Друга половина матчу пройшла за відчутної переваги «Карпат». У дебюті другого тайму небезпечно пробивав головою Кобін - після кутового удару Худоб'яка. А небезпечний простріл Гурулі на Кожанова вчасно перехопив Дишленковіч.

Штурм на ворота металургів тривав і в середині тайму. Швецов призначив три кутові поспіль на ворота «Металурга». Двічі небезпечно пробивав захисник Мілошевіч, який повернувся в основний склад після травми, та Кожанов, але м'яч ніяк не йшов у ворота гостей . А після ударів Кобіна та Ткачука надійно зіграв Дишленковіч.

А в середині другого тайму, здавалось, м'яч після удару Пшеничних таки пересік лінію воріт «Металурга», але Дишленковіч на думку арбітра зіграв в рамках правил. Міг відзначитись і Гурулі, але після того, як Кузнєцов пропустив подачу Кобіна, Олександр при добиванні не влучив у рамку воріт.

Чим менше хвилин залишалось до завершення матчу, тим обережніше діяли обидві команди. Донеччани не скривали, що нічийний рахунок цілком їх влаштовував. А «Карпатам» так і не вдалося перервати свою безвиграшну серію в очних зустрічах з донецьким «Металургом», яка розпочалася ще 3 квітня 1999 року і триває вже 16 (!) матчів поспіль...-Все ж не будемо забувати, що до Львова цього дня завітав один з лідерів чемпіонату, який завершив перше коло на другому місці.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Карпаты: Романенко, Милошевич, Ощипко, Пшеничных, Кобин, Кожанов (Кополовец, 67), Ткачук, Худобяк, Гурули (Годвин, 84), Зенев (Федорив, 60), Кузнецов

Металлург Д: Дишленкович, Билозор, Боавентура (Воловик, 68), Марио Сержио, Чечер, Аракелян (Кингсли, 60), Даниловский, Димитров, Макридис, Фернандеш, Шищенко (Мелконян, 74)

Голы: Худобяк, 18 - Даниловский, 44

Предупреждения:Зенев (19)- Билозор (60), Макридис (67).

Удары (в створ): 8 (5) - 4 (4)
Угловые: 8 - 1
Оффсайды: 0 - 2.

Зрителей: 2.000