НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты - Динамо - 1:2 ###

Карпаты - Динамо - 1:2
© Карпаты - Динамо

Не зважаючи на прохолодну, дощову погоду центральний матч туру зібрав майже повну чашу стадіону «Україна», в тому числі був заповнений і гостьовий, 30-й, сектор фанатів «Динамо».

Враховуючи кадрові проблеми «Карпат», Олегу Кононову довелося зробити певні кадрові перестановки. На правому краю оборони діяв Петрівський, а в центрі – Балажіц, яким доводилось протидіяти Шевченку та Мілевському.

Обидві команди почали гру без особливої розвідки. І небезпечні моменти не забарились. Першим міг відзначитись досвідчений Шевченко, який, увірвавшись до штрафного, пробив повз Богатінова, але влучив у ближню стійку. М'яч відскочив знову до Шевченка, але його удар у підкаті заблокував Балажіц і все закінчилось кутовим.

А наступна атака «Динамо» завершилась рейдом вже правим флангом Гусєва, але півзахисник киян пробив поруч зі штангою. «Зелено-білі» також збільшили напругу у штрафному суперників, коли Голодюк міг вийти на побачення зі Шовковським, але Юссуф у підкаті встиг ліквідувати загрозу.

В середині тайму Мілевський прострілив з правого краю і ніхто з партнерів не дотягнувся. А вже наступний простріл з цього ж флангу у виконанні Даніло Сілви головою замкнув Гусєв і пробив в ближній кут.

Пожвавлення на трибунах викликав і простріл з лівого краю Кожанова, але Кочіш до м'яча не дотягнувся. А наступну атаку міг завершити сам Кожанов, але пробив сходу вище воріт.

Під час перерви фанати «Карпат», які підтримують свою команду у 15-16 секторах, вивісили величезний плакат з надписом «Кононов Олег Георгійович – почесний громадянин Львова», де білоруський наставник «Карпат» був зображений у вишиванці. І перед початком другого тайму Олег Кононов оплесками тепло подякував фанатам «зелено-білим».

На початку другого тайму під час чергової атаки «Динамо» асистент арбітра Анатолій Свистун з Чернігова підняв боковий прапорець, фіксуючи положення поза грою у Шевченка. Гравці «Карпат» призупинилися, а Вукоєвич, обробивши м'яча, пробив здалеку повз Петрівского у порожні ворота. Головний арбітр Дмитро Жуков побіг радитись до свого помічника під багатотисячне скандування «Ганьба!!!», в підсумку «Карпатам» довелося розпочати з центра поля.

Львів'яни не знітились з таким розвитком подій і продовжували шукати шляхи взяття воріт. І реальну нагоду скоротити рахунок мав Кожанов, який з лівого краю атаки вийшов на ударну позицію, але удар Дениса розгадав досвідчений Шовковський. А дальній удар Голодюка прийшовся у «молоко». Згодом Олег Кононов зробив результативну заміну, і джокер Михайло Кополовець, завершуючи масовану атаку «Карпат», пробив з-за межі штрафного, і м'яч, рикошетом від Ощипка, застав зненацька Шовковського.

Господарі поля, за шаленої підтримки своїх уболівальників, продовжували штурмувати ворота «Динамо» і нагоду відзначитись мав капітан «Карпат» Худоб'як. Кияни ж створили гольовий момент наприкінці матчу, коли Гусєв з декількох метрів пробивав у ближній кут, але дивовижну реакцію продемонстрував Богатінов, вибивши м'яч на кутовий.

Заключні компенсовані хвилини пройшли в безперервних атаках «Карпат», але уникнути першої у весняній частині домашньої поразки львів'янам так і не вдалося. Не зважаючи на поразку, вболівальники стоячи оплесками проводжали «Карпати» з поля, дякуючи «зелено-білим» за самовідданий та видовищний футбол.